Azoru salas – Marts 2020

Azoru salas neliks Tev vilties – ārstniecisks gaiss, tirkīzils okeāns, krāsaini kalnu ezeri, eksotiski putni, sulīgi dienvidu augļi, garšīgs un lēts vīns, termālie baseini un kūpoši ezeri, neskaitāmi ūdenskritumi…
Ne velti Azoru salas neparastās dabas dēļ dēvē par silto Islandi.   

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās tieši pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts.

Kopējās brauciena izmaksas ar lidojomu, transportu, dzīvošanu un pārgājieniem – 995 eur
Pirmā iemaksa 340 eur

Braucienu uz Azoru salām organizē AdventureLab

Lidojums no Rīgas:
 20.03.2020  Rīga 12:45 – 18:00 Ponta Delgada 
27.03.2020  Ponta Delgada 06:40 – 22:40 Rīga (6h Lisabonā)

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Lidojums no Rīgas (bagāža, nodevas)
  2. Dzīvošana 17.gs celtā villā ar eco dārzu un dabīgo baseinu
  3. Brokastis un vakariņas (kopīgi gatavosim)
  4. Transports salā
  5. Piedzīvojumu un pārgājienu programma
  6. Brauciena sagatavošana, koordinēšana un vadīšana

Papildus izdevumi:
    1. Ceļojuma apdrošināšana
    2. Personīgie izdevumi un pusdienas mugursomā

Brauciena plāns iekļauj zemāk minētos pārgājienus / apskates vietas kā arī sarakstā neminētos

Lagoa do Fogo

Fogo dabas rezervāts ar ezeru izdzisuša vulkāna krāterī, brīnumaini skati visapkārt. Taka vīsies arī gar levadām, kurām apkārt aug dažādi 
Dosimies 11 km garā takā, kas ir vidējas grūtības ar kāpumiem. Augstuma starpība 580m.Cete cidades ezeri

Dosimies pārgājienā apkārt Azoru skaistākajiem ezeriem. Tie pašiem, kas ir neskaitāmās Azoru salu bildēs. Ezeri atrodas milzīgā izdzisuša vulkāna krāterī. Skaidrā laikā tie zaigo divās dažādās krāsās – viens ir zils, otrs – zaļš. Viens takas atzars ved pa zaļu korīti vulkāna virsotnē.

Furnas un karstie avoti
Dienu sāksim ar Terra Nostra parku un karstajiem avotiem. Skaista un viegla taka cauri parkam, kuras laikā varēs arī iemērcēties termālajos baseinos.

Tālāk dosimies uz Lagoa das Furnas ezeru. Taka vīsies apkārt ezeram. Būs arī nedaudz jāsaņemas un jāuzkāpj līdz kalna augšai, lai ezeru apskatītu no ļoti skaistas vietas.

Pati Furnas pilsēta atrodas uz austrumiem no Pontas Delgadas, mežu un kalnu ielokā. Pie avotiem apmēram metru zemē tiek ierakti īpaši trauki, kur tiek gatavots gaļas un dārzeņu sautējums, izmantojot zemes ģeotermālo siltumu. 

Sanmigelas ziemeļi

Lieliski relaksējoša 7km gara taka gar okeānu.Turpinājumā īsa 3.5km taka, kas vīsies garām vienīgajām tējas plantācijām Eiropā. Kopējais kāpums tikai 200m.