Haugesunda un Norvēģijas fjordi Lieldienās

Haugesunda ir pilsēta Ziemeļjūras piekrastē, Norvēģijas rietumos, starp Bergenu un Stavangeru. Lai arī pilsēta pati ir samērā jauna, tā atrodas iespaidīgu Norvēģijas ainavu vidū, ar augstiem kalniem, dziļiem fjordiem un brīnišķīgiem ūdenskritumiem. Haugesunda ir izejas punkts tiem, kuri vēlas izbaudīt ziemeļu valdzinājumu pastaigu takās un Nacionālajos parkos vai arī uzzināt vairāk par vēsturiski bagāto novadu, kur dzimuši un valdījuši senie vikingu karaļi. Netālu esošajās raktuvēs iegūts varš Brīvības statujas izliešanai un vienā no pilsētas apkārtnē esošajiem ciematiem dzimis cilvēks, kura uzvārds ierakstīts ailē Tēvs Merlinas Monro dzimšanas apliecībā. Tomēr galvenais te ir neskartās dabas varenība, kas žurnālu “National Geographic Traveller” licis nosaukt Norvēģijas fjordus par pasaules labāko galamērķi.

10.04.2020 Rīga 05.40 – 06.40 Haugesunda
13.04.2020 Haugesunda 12:30 – 15.10 Rīga

Lidojums 169 EUR
Lidojums + viesnīca* 399 EUR
Ekskursiju programma 3 dienām 450 EUR

*Cena par tiešo lidojumu, transferu, 3 naktis 4* viesnīcā Clarion Collection Hotel Amanda ar bufetes tipa brokastīm un vakariņām, kā arī ar pēcpusdienas kūku un kafiju

Vairāk par viesnīcu:
Clarion Collection Hotel Amanda ar brokastīm un vakariņām

Booking reitings 8.6 /10

Lieliskā 4* viesnīca Clarion Collection Hotel Amanda atrodas Ziemeļjūras piekrastē, pilsētas centrā, apmēram 10 min. gājiena attālumā no Pasažieru ostas un autobusu termināļa. Viesnīcas apkārtnē atrodami bāri, restorāni un veikali. Pilsētas Domes ēka ir tikai 5 min. gājiena attālumā. Viesnīcas ziemeļnieciskā stila istabās ir pieejams: bezmaksas WI-FI, kabeļTV, apkure, fēns. Dažās istabās ir arī minibārs vai piederumi tējas/ kafijas pagatavošanai. Dušas želeja atrodama katrā vannas istabā, bet matu mazgāšanas līdzekļi klientiem jāņem līdzi no mājām.

Bufetes brokastis un vakariņas tiks piedāvātas viesnīcas restorānā un iekļautas ceļojuma komplekta cenā. Ceļojuma komplekta cenā ir iekļauta arī pēcpusdienas (no pl. 15 – 16) kūka ar kafiju vai tēju! Dzērienus varēs nobaudīt bārā. Viesnīcā ir arī sauna un trenažieru zāle. Noīrēto automašīnu pa nakti var atstāt viesnīcas maksas autostāvvietā ( Nepieciešama iepriekšēja rezervācija).

Par papildus maksu tiek piedāvātas brokastis iebraukšanas rītā 10.aprīlī. Cena – 15 EUR/no personas