Kirgizstāna un Kazahstāna 2019 – Kalnu pārgājieni 

Datumi: 11.-22.jūlijs 2019
Atgriezīsimies Kirgizstānā arī 2019.gadā. Pasaulē ir tik daudz vietas, ko izbaudīt, bet Kirgizstāna ir vieta, kur gribās atgriezties vēl un vēl. Un tas ir jādara pēc iespējas ātrāk pirms tehnoloģiskais progress un globalizācija nav pārvārtis šīs vietas līdzīgas citām.
Fantastiskas kalnu ainavas ar sniegotām virsotnēm, ledāji, kas pārvēršas straujās kalnu upēs un krāsainos ezeros, un viesmīlīgās klejotājciltis uz zirgiem. Pārgājieni Tjanšana kalnu grēdā, raftings un dzīvošana jurtās garantē unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu Vidusāzijas Šveicē. Pievienojam pāris dienas Kazahstānā ar lielā kanjona un ezeru trekingu aktīvā kompānijā un vasaras lielais piedzīvojums gatavs.
Uzsvars būs uz pārgājieniem kalnos – dalībniekam jābūt spējīgam pieveikt līdz 25km dienā ar 13-18kg mugursomu un relatīvo kāpumu 1000 metru. Nepieradinātas, bet pārbaudītas takas, un kalnu pārejas, kas augstumā sasniedz 3900 metrus. Kalnu klimats, kas pa dienu iesilst virs 30°C, bet naktīs kalnu bāzes nometnēs var nokristies līdz pat -5°C.

Mazā grupā: 11 ceļotāji un grupas vadītājs. Brīvās vietas: 8

Kopējās brauciena izmaksas ar lidojomu, transportu, dzīvošanu un pārgājieniem.

Piedzīvojumu programma – Kirgizstāna un Kazahstāna ar AdventureLab

 

Vēlies pieteikties vai uzdot jautājumu par šo ceļojumu?