AZORU SALAS LIELDIENU BRĪVDIENĀS

28.03. – 02.04.2018 5 pilnas dienas
Brauciena izmaksas: EUR 995. Tūroperātors Impro.
Cenā iekļauts tiešais čarterlidojums, 4*viesnīca Ponte Delgadā, četras ekskursijas ar gidu latviešu valodā, ieejas maksas un trīs pusdienas.

Azoru salu arhipelāgs Atlantijas okeānā ir vistālākais Eiropas rietumu punkts. Te, trīs tektonisko plātņu sadures vietā, vulkāniskā aktivitāte savulaik radījusi gleznainas salas okeāna vidū – vienu no jaunākajiem veidojumiem uz zemes. Vulkānu darbība ir pierimusi, atstājot iespaidīgas krāteru ainavas, karstos avotus, alas un geizerus. Raksturojot atšķirības salu ainavās, vietējie iedzīvotāji katrai salai piešķīruši savu krāsas apzīmējumu no dzeltenās un zaļās līdz melni pelēkajai, bet zemes spēku un karstos avotus iemanījušies izmantot tradicionālu ēdienu gatavošanai un ananāsu plantāciju audzēšanai

Lidojums Rīga – Ponta Delgada, Sao Miguel sala, Azoru salas (tiešais lidojums).
Pusdienas viesnīcā. Sao Miguel – zaļākā un lielākā sala Azoru arhipelāgā, dabā te sastopami vairāk nekā 200 zaļās krāsas toņi. Salas galvaspilsēta Ponte Delgada – svarīgais krustpunkts starp Eiropu un Jauno pasauli. Galvaspilsētas apskate Lieldienu rotā – ekskursija kājām pa pilsētas centru.

Ekskursija uz salas rietumu daļu – Vista do Rei skatupunkts un Sete Cidades ezeri, laiks pastaigai gar ezera krastiem. Ananāsu audzētavas apmeklējums. Ekskursija uz salas austrumu daļu – salas pirmā galvaspilsēta Vila Franca, Terra Nostra krāšņais botāniskais dārzs ar iespēju peldēties dabīgi karstajā baseinā. Furnas ezera ieleja ar karstajiem geizeriem un īpašo, zemē ieraktos podos gatavoto sautējumu.

Ekskursija us salas centrālo daļu – noslēpumainais krāteris Lagoa do Fogo un skats uz salu no 900 metru augstuma. Ūdenskritumu kaskāde Vista Caldeira Velha, iespēja izbraudīt karstos avotus (+23+38 C). Ribeira Grande.
Papildus iespēja – ekskursija uz Terseiras salu (ar vietējo lidojumu). Terseira, dēvētu par violeto salu. Sens vulkāns Monte Brazil divu okeāna līču ieskāvumā, Viktorijas pludmale, Serra do Cume kalnu ceļš. Vulkāniskās alas Algar do Carvao, dabiskie baseini vulkāniskajās klintīs. Salas galvaspilsēta Angra (UNESCO).

azoru salas grupu celojumi.jpg