FĒRU SALAS APRĪĻA BRĪVDIENĀS

27.-30.aprīlis 2018 (4 dienas, no kurām tikai 1 darba diena) 
Brauciena izmaksas: EUR 760. Organizē: AdventureLab

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Tiešais čarterlidojums no Rīgas. Pēc 3h esi jau Fēru salu virsotnē.
  2. Dzīvošana mājiņā
  3. Brokastis un vakariņas (kopā gatavosim)
  4. Komfortabls busiņš
  5. Piedzīvojumu un pārgājienu programma
  6. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu

 

National Geographic Fēru salas ir atzinis par TOP5 galamērķi dabas mīļiem, bet tūristus tur sastapsiet ļoti reti un visa dabas krāšņums būs tikai Jums. Par šo unikālo dabas šedevru nevar pat īsti izstāstīt  – tas ir jāredz!

Pirms došanās, vismaz nelielā fotostāstā – http://ej.uz/feru_salu_bildes


PIETEIKŠANĀS:
 Spied Pieteikties un atsūti mums savus datus. Sagatavosim rēķinu.
Pēc avansa 250 EUR saņemšanas varēsim apstiprināt Tev vietu braucienā. Atlikusī summa divās daļās – 2 mēnešus pirms ceļojuma 250 EUR, mēnesi pirms ceļojuma atlikušie 260 EUR.


Transports
Mūsu rīcībā būs 2 ērti busiņi, katrā 9 vietas, ar kuriem nokļūsim skaistākajās Fēru salu trekinga takās.
Dzīvošana
Dzīvosim mājiņā/būdiņā (hut) ar labāko skatu pasaulē – vienā pusē zaļo kalnu atspulgs ezerā, otrā stāvs kalns ar ūdenskritumu un aitām. Mājiņā būs pieejamas 6 vietas trīsstāvīgajās gultās un matrači loftā (otrā stāvā atklātā telpā). Ērtības nebūs pārāk lielas, bet būsim siltumā un zem jumta, kas Fēru salās nav mazsvarīgi. Kopīgas brokastis un vakariņas, bet visiem būs jāiesaistās to gatavošanā un arī trauku mazgāšanā. Tas ir iekļauts brauciena izmaksās. Lielāku uzsvaru liksim uz dabas baudīšanu un izmantosim šo mājiņu kā bāzi, no kuras iepazīt šīs neaizmirstamās Ziemeļu salas.

Līdzi jāņem guļammaiss.

 

Ēšana
Brokastis un vakariņas ir iekļautas izmaksās. Kopā gatavosim, klāsim galdu un pēc tam arī mazgāsim traukus. Šis ir gana sociāls pasākums, jo parasti uzsākušās sarunas turpinās vakara gaitā pie vīna vai kokteiļas glāzes.
Pašiem būtu jāparūpējās par pusdienām, ko visērtāk jau izplānot un paņemt no mājām (5 ēdienreizēm) – maizītes, snaki, rieksti, rozīnes. Uz vietas veikali pieejami.
Tikšanās pirms brauciena

Tā tiks organizēta aprīļa sākumā.

Laika apstākļi
Fēru salās tie ir vēl mainīgāki kā kalnos. Nereti kombinācija saule-lietus-saule-mākoņi-saule var atkārtoties vairākas reizes dienā. Līdz ar to jābūt gataviem uz dažādiem laika apstākļiem. Prognozēm tik tālu ticēt nevar, bet sola ap 10-15°C un mainīgo Fēru salu sauli Laika prognoze Fēru salās.

Apģērbs
Kā mēs zinām, nav nepiemēroti laika apstākļi. Šajā piedzīvojumā šis ir īpaši svarīgi, lai varētu izbaudīt šo salu burvību. Jo augstāks waterproof reitings, jo labāk.

 Ūdens necaurlaidīgi apavi.
 Mitrumizturīga jaka.
 Cimdi un cepure.
 Siltā apakšveļa un/vai vairāku slāņu apģērbs, lai var pielāgoties laikapstākļiem.
Mazā mugursoma īsajiem pārgājieniem.
Detalizētāka programma pieejama: www.adventurelab.lv

  Tiešais lidojums (bagāža, dzērieni), transports, nakšņošana, brokastis/vakariņas un pārbaudīta un noslīpēta piedzīvojumu programma.

Lidojums no Rīgas  (laiki vietējie) :
27.04.2018: Rīga 12:20 13:05 Farēras (2h45m)

30.04.2018: Farēras 16:10 20:40 Rīga (2h30m)